#388 - SCRC Wallachia Chapter

Podzimní Indián

od: Baky | vloženo dne: 17. srpen 2020
Akce se koná: 11. září 2020 - 13. září 2020

Podzimní Indián

Jarního zařízl korunový virus, tak jen doufám, že tentokrát se v Ratmírově opravdu sejdeme.

Modří vědí, ale pro červené, žluté, zelené, lidi s děložními čípky, obecně barevné a nebinární (jakož i pro Sama) zopakuji, co že se to chystá: Víkendový pobyt s motorkami (i bez) u princezny Lady v rekreačním zařízení u kapličky v Malém Ratmírově (souřadnice 49.1441069N, 15.1241756E - mapa: https://mapy.cz/s/nubatekoba) od pátku 11. do neděle 13. září 2020 s příjezdem již ve čtvrtek 10. 9. večer. V pátek a v sobotu podnikneme něco společného a v neděli se vracíme domů. Ubytování v chatách po čtyřech, event. po pěti. Lůžkoviny k dispozici. Stravování od čtvrteční večeře po nedělní snídani v rámci polopenze. Účast otevřena pro všechny členy SCRC. Kategorie účastníků a program viz dále.


 

Uznávám, že jsem ovád nekulturní, neboť od letošního tajného závodu uplynuly již dva měsíce a já dosud nebyl schopen udělat konečné vyúčtování. Proto tentokrát nebudu vybírat žádnou zálohu a srovnáme to najednou až po Indiánovi. Ladě bych měl co nejdříve potvrdit, kolik nás přijede, aby neblokovala celou kapacitu a nás pak nebylo pět. Takže bych vás žádal, abyste mi (VÝHRADNĚ NA MAIL karel.plocek@email.cz) tak do 20. srpna dali vědět, kdo pojedete. A jen bych prosil, aby dané slovo i bez zálohy platilo! I kdyby mělo lejt a padat hovna s háčkama...


 

KATEGORIE ÚČASTNÍKŮ:

  1. Lidé všech možných 63 druhů pohlaví ovšem bez pudu sebezáchovy, kteří se hodlají podrobit společnému programu. Žádoucí příjezd ve čtvrtek večer, odjezd nejdříve v sobotu večer.
  2. Muži a ženy, kteří se hodlají podrobit připravenému programu pouze zčásti. Příjezd a odjezd kdykoliv.
  3. Ostatní, kteří se chtějí s ostatními potkat hlavně při večerním posezení. Příjezd a odjezd kdykoliv.

 

LOKALITA POBYTU:

Malý Ratmírov (německy Klein Rammerschlag) je vesnice, část obce Blažejov v okrese Jindřichův Hradec. Leží na spojnici Jindřichova Hradce a Telče, asi 2 km na východ od Blažejova, resp. 10 km od Jindřichova Hradce, a to při severním okraji Ratmírovského rybníka. Je zde evidováno 253 adres. V roce 2011 zde trvale žilo 53 obyvatel. První písemná zmínka o vesnici pochází z roku 1654. Malý Ratmírov je také název katastrálního území o rozloze 2,97 km2.


 

PROGRAM:

Co se programu týče, nečekejte tajný závod. Ten už letos byl! Chápejte Indiána jako tréninkový basecamp. Takže si v prvé řadě zopakujeme onu tolikrát již přetřásanou chlupatou čáru, o níž mnozí tvrdí, že ji opravdu poctivě neprojel nikdo. Uvidíme, kde leží pravda!

Opakovaný průjezd bychom asi nejlépe pojali jako seminář, který bude součástí výletu s obědem U sumečka. To bude jeden den a druhý, (samozřejmě za předpokladu, že nám bude po oba dny přát počasí), podnikneme společnou vyjížďku po dosud předem nedefinované trase. Co je jeden den a co druhý, není předem dáno! 

S pozdravem, Váš nezáludný nezákeřný a všemi milovaný Baky

Seznam přihlášených členů na akci:
K tomuto vzkazu nejsou žádné odpovědi.

Registrovaní členové:

Běhy
Ďasík
Bob
Borůvka
134Stingi
George
Batman
R2D2
Southern Cruisers Riding Club. Název, logo a jeho grafické podoby jsou registrované ochranné známky.
Logo nesmí být jakkoliv reprodukováno bez písemného svolení majitele autorských práv.
Další názvy mohou být ochranné známky jiných subjektů.

Užitečné odkazy: